• Menu
  • Menu

بزرگترین نمایشگاه عروسک باربی

1000 عروسک باربی یکجا با هم!

نمی‌توانید تصور کنید چقدر هیجان انگیز است که بیش از هزار عروسک باربی را با لباس‌های مختلف یکجا ببینید! آن هم لباس‌هایی که توسط معروف‌ترین دیزاینرهای لباس دنیا طراحی شده باشد! بدون شک این تجربه فوق‌العاده و فراموش نشدنی است. برای داشتن چنین تجربه‌ای باید به نمایشگاه دائمی باربی‌ها (یا موزه باربی) در شهر مونترال بروید و بدون پرداخت هزینه‌ای بابت ورودیه، از دیدن باربی‌های شیک‌پوش و هیجان‌انگیز لذت ببرید. نمایشگاه دائمی باربی در مونترال بزرگترین مجموعه موجود در سرتاسر دنیا از باربی‌ها است که می‌توانید عروسک‌هایی را با لباس سنتی اغلب کشورها، اقوام، شخصیت‌های مهم، تیپ‌های مهم و رنگ پوست‌های متفاوت ببینید.

موزه عروسک باربی

باربی و دیگر هیچ

در اهمیت لباس‌های این باربی‌ها همین بس که دیزاینرهای مشهور جهان نظیر کریستین دیور، دانا کاران، آرمانی، رالف لوران، ورا وانگ، بیل بلاس، اسکار دلا رنتا، کریستین لوبوتین، زاک پوزن، کارولینا هررا و ریم آکرا طراح لباس‌های آنها بوده‌اند. باربی‌ها در دورتادور یک فضای بسیار بزرگ در ویترین‌هایی دو طبقه و گاها با دکورهایی الهام گرفته از فضاهای واقعی قرار دارند که این بسیار بر جذابیت نمایشگاه افزوده است.

موزه عروسک باربی

عروسک باربی با لباس ایرانی

نکته جالب توجه در بین انواع و اقسام باربی‌ها این است که یک عروسک باربی با لباس سنتی ایرانی نیز در جمع باربی‌ها حضور دارد. تقریبا می‌توان مابه‌ازای هر نژاد و قوم و کشور و اصالتی که در جهان هست، نمونه‌ای از باربی مرتبط با آنها را در این نمایشگاه جذاب یافت.

موزه عروسک باربی

فشن شوی باربی ها

در بخش ورودی و اصلی این نمایشگاه، دکوری وجود دارد که فضای یک شوی فشن (Catwalk) ایجاد شده و با خلاقیتی که در اجرای دکور به خرج داده شده، باربی‌ها حرکت می‌کنند و فضای واقعی چنین نمایشی را تداعی می‌کنند. تماشاگران این شوی فشن نیز فلاش‌های دوربین‌شان همواره در حال نور افشانی است و انگار که از این مدل‌های متحرک عکس می‌گیرند.

نمایشگاه عروسک باربی با نام Barbie Expo در پلاک 1455 خیابان پیل (Peel street)، حدفاصل خیابان سن‌کاترین (Ste-Catherine) و خیابان میسونیو (de Maisonneuve) در بخش زیرزمینی شهر مونترال در کانادا واقع شده است.

تصاویر زیر بخش کوچکی از زیبایی فراوانی است که می‌توانید در این نمایشگاه ببینید.

ویدیویی کوتاه از فشن شوی باربی ها

و اما برای اینکه بتوانید حال و هوای فشن شوی باربی‌ها را تجسم کنید، از این قسمت از سالن ویدیویی درست کردم که می‌توانید آن را همینجا ببینید.

 

بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات