• Menu
  • Menu

پادکست قصه های سفر

پادکست قصه های سفر بالاخره رونمایی شد! همانطور که از اسم این پادکست مشخص می‌شود، قرار است قصه‌هایی را بشنویم که از دل سفر بیرون آمده‌اند. قصه‌هایی شنیدنی و تاثیرگذار که ممکن است هر کدام از آنها مسیر زندگی فرد یا افرادی را عوض کرده باشد (یا عوض کند)!

پادکست قصه های سفر به هیچ عنوان پادکست خاطره‌گویی نیست! بلکه روایتی است که به زوایای پنهان و ناگفته سفر می‌پردازد. ماجراهایی تاثیرگذار که به طور موازی و همزمان با اصل سفر، برای مسافر اتقاق می‌افتد و باعث می‌شود تا مسیر سفر و حتا مسیر زندگی مسافر را تغییر ‌دهد. اتفاقاتی عجیب که هرگز نمی‌توان در یک زندگی روتین و روزمره آنها را درک کرد.

پادکست قصه های سفر

این پادکست به سه نوع روایت مختلف خواهد پرداخت:

قصه‌های من

در این نوع از روایت‌ها، قرار است شما قصه‌هایی را بشنوید که در یکی از سفرها برای خود من اتفاق افتاده است و من به طور مستقیم آنها را تجربه و درک کرده‌ام. تاکید می‌کنم که این روایات به هیچ عنوان وجه خاطره و حاطره گویی ندارند.

قصه‌های مسافران

در این نوع از روایات، به بیان قصه‌هایی پرداخته می‌شود که من در طول سفرهایم از زبان همسفرانم و یا ار زبان مسافران شنیده‌ام. قصه‌هایی که وقوعش در زندگی این مسافران باعث تغییرات اساسی و تاثیرگذار شده باشد.

قصه سرزمین‌ها

در شهرها و کشورهای دیگر داستان‌ها و افسانه‌هایی وجود دارند که بسیاری از آنها هرگز به زبان فارسی برگردانده نشده و برای ما ناآشنا هستند. قصه‌هایی که در دل فرهنگ و باور مردمان مناطق و شهرها و کشورهای مختلف وجود دارند اما برای فرهنگ و باور ما ناشناخته است. در پادکست فصه های سفر بخشی از  روایات، داستان‌هایی از این دست است.

کجا بشنویم؟

برای شنیدن پادکست قصه های سفر می‌توانید یکی از اپلیکیشن‌های زیر را بر روی گوشی هوشمندتان نصب کنید و سپس یکی از کلیدواژه‌های «قصه های سفر» یا «MrTripic» و یا «مجید عرفانیان» را جستجو کنید. برای با خبر شدن از انتشار پادکست، حتمن گزینه عضویت یا Subscribe را انتخاب کنید.

اپلیکیشن Castbox

اپلیکیشن Apple Podcast

اپلیکیشن Google Podcast

اپلیکیشن Overcast

اپلیکیشن Spotify

اپلیکیشن RadioPublic

اپلیکیشن PocketCasts

اپلیکیشن Breaker

اپلیکیشن Podcast Addict

و اپلیکیشن Anchor

پادکست قصه های سفر

علاوه بر موارد فوق، آخرین قسمت‌ پادکست قصه های سفر همواره در همین صفحه نیز بارگزاری می‌شود.

 

بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات