• Menu
 • Menu

مشاوره سفر

توضیح: هر روز درخواست‌هایی از رسانه‌های مختلف
جهت مشاوره در زمینه: برنامه‌ریزی سفر، رزرو هتل،
خرید بلیط، گرفتن ویزا و یا راهنمایی برای طول سفر
برای من ارسال می‌شود که در آنها از من می‌خواهند
تا در این امور به آنها کمک کنم. در صورتی‌که تمایل‌به
مشاوره‌من برای سفرتان دارید، لطفا متن را بخوانید:

مشاوره سفر رایگان:

اگر برای سفرتان تنها یک سئوال دارید که جواب آن نیاز به تفصیل و توضیح فراوان ندارد، می‌توانید از طریق اینستاگرام اقدام کنید. برای این منظور لطفا اکانت اینستاگرام من را به آدرس MrTripic (اینجا را کلیک کنید) فالو کنید و سپس از طریق پیغام دایرکت سئوال‌تان را مطرح کنید. تاکید می‌کنم که تنها سئوال‌های مختصر را از این طریق پاسخ خواهم داد.

مشاوره سفر تخصصی:

اگر نیاز به مشاوره تخصصی در یک یا چند مورد از موضوعات زیر داشته باشید، در قالب یک همکاری تخصصی، از طریق جلسه مشاوره تجاربم را در اختیار شما قرار خواهم داد.

 • برنامه‌ریزی سفر:

مهمترین دغدغه مسافران کم تجربه، این است که بتوانند از زمان خود حداکثر استفاده را ببرند. لازمه این کار، داشتن شناخت دقیق از مقصد و داشتن یک برنامه‌ریزی قبلی است که باید از پیش از سفر تدوین شود.

 • رزرو هتل:

انتخاب هتل در موقعیت مناسبی از شهر، یا انتخاب بهترین هتل از لحاظ کیفیت با کمترین هزینه یکی دیگر از دغدغه‌هایی است که مسافران با آن مواجه هستند. این کار باید با بررسی دقیق سایت‌های مختلف فروش هتل انجام شود تا بهترین قیمت و بهترین هتل شناسایی شود. بسیار پیش می‌آید که می‌توان یک هتل را بر روی دو یا سه سایت مختلف، با قیمت‌های متفاوتی پیدا کرد. پیدا کردن قیمت ارزان، نیازمند بررسی دقیق و همه‌جانبه است.

 • بلیط پرواز:

پیدا کردن ارزان‌ترین بلیط برای مقاصد سفر یک تخصص است. شاید بسیاری از مسافران بدون بررسی ایرلاین‌های مختلف و بدون درنظر گرفتن قیمت، اقدام به خرید بلیط هواپیما بر اساس نظر کارشناسان فروش آژانس‌های مسافرتی می‌کنند. حال آنکه اگر جستجوی بلیط از روش بررسی گسترده و دقیق انجام گیرد، گاه می‌توان با تغییر یکی دو روزه تاریخ سفر و یا پذیرفتن توقف‌های طولانی‌تر در فرودگاه‌ها و یا تعویض ایرلاین، بلیط‌هایی را با قیمت‌های بسیار مناسب پیدا کرد.

 • راهنمایی در سفر:

بعضی از مواقع، دوستانی هستند که درخواست می‌کنند تا جمع آنها را در تمام طول سفر به عنوان راهنما همراهی کنم تا بتوانند بدون صرف زمان برای مطالعه، بهره‌برداری حداکثری از زمان حضورشان در مقصد و یا مقاصد سفرشان داشته باشند. همچنین بعضی از دوستان درخواست دراختیار داشتن راهنما برای یک یا چند روز از سفرشان در مقصدهای خاص را مطرح می‌کنند. انجام این کار در صورتی که از چند هفته قبل از سفر مطرح شود، قابل انجام خواهد بود.

 • مشاوره ویزا:

هرچند که گرفتن ویزا به داشتن مدارک مناسب منوط است، اما تکمیل صحیح فرم، تهیه دقیق مدارک مختلف مورد نیاز و آگاهی از نحوه حضور مناسب در مصاحبه سفارت، می‌تواند شانس گرفتن ویزا را بالا ببرد. این ماجرا شامل گرفتن وقت سفارت نیز می‌شود که در صورت اعلام درخواست در زمان مناسب، قابل انجام خواهد بود.

نحوه درخواست مشاوره سفر:

در صورتی که برای هر یک از موارد فوق، نیاز به مشورت حرفه‌ای داشته باشید، لطفا درخواست جلسه مشاوره را از طریق ایمیل به ترتیب زیر با من درمیان بگذارید:

 • ابتدا مدنظر داشته باشید مشاوره تخصصی سفر رایگان نیست!
 • جلسه مشاوره یا به صورت حضوری و یا به صورت تماس تلفنی یا اینترنتی خواهد بود.
 • برای موضوع ایمیل لطفا فقط همین دو کلمه را بنویسید: مشاوره سفر
 • در ابتدای ایمیل لطفا بازه زمانی مناسب برای مشاوره سفر را ذکر کنید.
 • لطفا موضوعات کلی مورد نظر برای مشاوره را بیان کنید.
 • لطفا نام و شماره تماس خودتان را مرقوم فرمایید.

آدرس ایمیل:

me@mrtripic.com