• Menu
  • Menu

جا ماسکی

کرونا که نبود، ما دو «جا»ی آویزان کردنی در خانه‌هایمان داشتیم. نقاط یا وسیله‌هایی که اسم شان با «جا» شروع می شود و از آنها برای «آویزان کردن» لباس‌ها و کلیدهایمان استفاده می کردیم و می کنیم و اسم شان چنین است: «جا لباسی» و «جا کلیدی»! حالا اما یک عضو جدید در همه خانه ها برای آویزان کردن داریم؛ میهمان جدیدی که از کرونا داریم: جا ماسکی!

از آنجا که کرونا ناگهان آمد و نیاز به عنصری به نام «جا ماسکی» هم ناگهان پیش آمد، برای همین همه ناچار شدند تا از فضاهای موجود برای آویزان کردن ماسک هایشان استفاده کنند. این یعنی اینکه «جا ماسکی»ها در هر خانه و دفتری، بر اساس فضای آن محل و خلاقیت صاحب آن، شکلی متفاوت دارد.

فراخوان جا ماسکی

چندی پیش، من از همراهانم در صفحه اینستاگرام مسترتریپیک تقاضا کردم تا هر کس از جای آویزان کردن ماسک در خانه یا دفترش عکسی بفرستد. خواسه بودم اگر در هر نقطه ای دارید ماسک تان را آویزان می کنید، حتمن از همان نقطه و بدون هیچ دخل و تصرفی عکس بگیرید. این درخواست، با استقبال جدی همگی مواجه شد. حالا مجموعه ای از این عکس ها را از این طریق، به دست آوردم و قصد دارم تا در این پست، آنها را به اشتراک بگذارم. دیدن این عکس ها و خلاقیت بعضی ها در جایابی برای ماسک، به گمانم برای لحظاتی لبخند به لب می آورد و شاید هم ما را به فکر فرو ببرد.

یادآوری مهم اینکه نباید ماسک استفاده شده را نگه داشت. ماسک به محض اینکه استفاده می شود، آلوده می شود و باید آن را در کوتاهترین زمان دور انداخت. شاید جا ماسکی صرفا برای ماسک های پارچه ای و چند بار مصرف مناسب باشد که البته آن نوع از ماسک هم نیاز به شستشو دارد. با همه این بایدها و نبایدها، فضایی به نام جا ماسکی در همه جا به وجود آمده و مجموعه ای که می بینید، نتیجه همین ماجرا است.

فراموش نکنید که حتمن آخرین عکس را ببینید؛ متفاوت ترین جایی که یک ماسک می تواند باشد!

بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات

Avatar